Tips Fileli Koltuğu

Ürün Kodu: ART-536

Stok Durumu: Var

İnceleme: Bu ürüne 436 kez bakıldı.


Ofis alanlarındaki en sıkıntı yaşanan olayların başında bel ve sırt ağrısı gelmektedir. Bunun için sizlere hazırlamış olduğumuz sırt ve bel destekli fileli koltuklar sayesinde artık ofisinizde sırt ve bel ağrısı gibi bir sorun yaşamayacaksınız.

Ürün Detayı

Ağırlama ve bekleme alanlarında kullanılan koltuk gruplarıdır. Kullanım yapısına bağlı olarak tekli, ikili ve üçlü olarak dizayn edilmişlerdir. Kanepelerden daha minyon oldukları için dar alanlarda tercih edilmektedirler. Deri veya kumaş döşemeli olup isteğe özel farklı kaplamalar da yapılabilir. Genellikle büyük şirketlerde, hastanelerde, devlet dairelerinin bekleme salonlarında kullanılmaktadır. Bekleme alanlarında gazete, çay ve kahve için sehpalı modelleri de mevcuttur.

Bekleme koltuğu seçimi yaparken kullanım amacı son derece önemlidir. Endüstriyel bir işletmede bekleme koltuğu seçimi yaparken sağlamlık ön planda tutulmalıdır. Görsel her ne kadar önem arz etsede bekleme koltuklarının kullanım süresi her işletmeci için ön planda olan bir faktördür.